Apartamenty w Benidormie

Apartamenty w Benidorme 01Apartamenty w Benidorme 02Apartamenty w Benidorme 03Apartamenty w Benidorme 04Apartamenty w Benidorme 05Apartamenty w Benidorme 06Apartamenty w Benidorme 07Apartamenty w Benidorme 08Apartamenty w Benidorme 09Apartamenty w Benidorme 10Apartamenty w Benidorme 11Apartamenty w Benidorme 12

Czy możesz sobie wyobrazić życie kilka metrów od plaży Playa Poniente w najbardziej znanej dzielnicy Benidorm?

Ten obiekt składa się ze 196 apartamentów z 2, 3 i 4 sypialniami z przestronnymi tarasami posiadającymi spektakularne widoki, idealnymi do spędzania czasu na świeżym powietrzu przy fantastycznej pogodzie wybrzeża Costa Blanca. Kompleks posiada spa, siłownię, jacuzzi, baseny, strefę relaksu itp. Wiele miejsc do miłego spędzania czasu!

W mieście Benidorm została zapoczątkowana hiszpańska turystyka. Jeszcze w latach 50 XX-wieku była to mała wieś rybacka. Obecnie Benidorm to miasto, w którym ilość wieżowców w przeliczeniu na liczbę mieszkańców ma jedną z najwyższych wartości w Europie.

Benidorm ma także jedno z najbardziej cenionych pól golfowych w prowincji: Sierra Cortina. W pobliżu znajdują się trzy parki rozrywki i kilka centrów handlowych. A jeśli przylatujesz samolotem, lotnisko w Alicante jest tylko 1 godzinę jazdy.
Raj, którego szukałeś jest właśnie tutaj!

Ceny od 282.000€ netto

Atuty
R

Bliska odległość od plaży Playa Poniente

R

Przestronne tarasy

R

Spektakularne widoki

R

SPA

R

Siłownia

R

Basen i Jacuzzi

R

Strefa relaksu

R

Wiele ciekawych atrakcji w pobliżu m.in. jedno z najbardziej cenionych pól golfowych w prowincji Sierra Cortina

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Baka

k.baka@3domi.pl
tel. 578 360 890

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

1 + 14 =