Apartamenty w Guardamar del Segura

Apartamenty w Guardamar del Segura 01Apartamenty w Guardamar del Segura 03Apartamenty w Guardamar del Segura 08Apartamenty w Guardamar del Segura 05Apartamenty w Guardamar del Segura 06Apartamenty w Guardamar del Segura 04Apartamenty w Guardamar del Segura 02Apartamenty w Guardamar del Segura 07

Nowa inwestycja w miejscowości Guardamar del Segura tylko 600 metrów od morza.

Jest to zupełnie nowy, luksusowy kompleks z niesamowitymi widokami morza, do którego można dojść spacerem w zaledwie kilka minut.

W inwestycji znajdują się unikalnie zaprojektowane ville, duplexy oraz apartamenty.

Każda villa posiada 4 sypialnie i 4 łazienki, prywatny garaż na 2 samochody oraz prywatny basen w cenie sprzedaży. W cenie jest również komplet AGD i zewnętrznego oświetlenia.

Duplexy oferowane są z 3 lub 4 sypialniami i 3 łazienkami, posiadają 2 miejsca parkingowe, również AGD i zewnętrzne oświetlenie w cenie.
Apartamenty posiadają 2 sypialnie i 2 łazienki. Do każdego apartamentu przynależy miejsce postojowe.

Te luksusowe nieruchomości zostały zaprojektowane jako nowoczesne budynki w pełni wykorzystujące panoramiczne widoki na morze.

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Guardamar del Segura – całorocznej nadmorskiej miejscowości z przepiękną promenadą, doskonałymi barami oraz restauracjami i jedną z najlepszych plaż na Costa Blanca. W okolicy znajduje się kilka pól golfowych, a do lotniska jest tylko 30 minut jazdy samochodem.

Ceny zaczynają się od 179.945€

Atuty

R

Wyjątkowa architektura obiektu

R

600 metrów od morza

R

Niesamowite widoki na morze

R

Unikalnie zaprojektowane ville, duplexy oraz apartamenty

R

Miejsce postojowe do każdego apartamentu

R

Pola golfowe w okolicy

R

30 minut od lotniska

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Baka

k.baka@3domi.pl
tel. 578 360 890

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

13 + 5 =