Apartamenty w Isla del Fraile

Apartamenty w Isla del Fraire 01Apartamenty w Isla del Fraire 03Apartamenty w Isla del Fraire 04Apartamenty w Isla del Fraire 10Apartamenty w Isla del Fraire 08Apartamenty w Isla del Fraire 07Apartamenty w Isla del Fraire 09Apartamenty w Isla del Fraire 06Apartamenty w Isla del Fraire 05Apartamenty w Isla del Fraire 02

Ten kompleks został zaprojektowany w taki sposób, aby mieszkańcy mieli poczucie przebywania w sercu natury. Projekt wtapia się w piękno naturalnego otoczenia, dodatkowo je wzbogacając.

Dzięki wysokiemu położeniu domy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać naturalne światło i zapewnić spektakularne widoki na Morze Śródziemne z dużych tarasów.

Luksusowe wykończenie, góry i ogromna ilość roślinności tworzą idealną harmonię między domami i ich naturalnym otoczeniem.

Osiedle znajduje się w kurorcie Isla del Fraile, gdzie znajdują się obiekty sportowe, restauracje i prywatna ochrona. Zaledwie kilka minut stąd znajdują się sklepy, supermarket, restauracje, kina i wszystkie usługi.

Ceny od 143.000€ netto

Atuty
R

Wyjątkowa lokalizacja

R

Spektakularne widoki na Morze Śródziemne

R

Duże tarasy

R

Luksusowe wykończenie

R

Cicha i spokojna okolica

R

Dużo roślinności

R

Piękne naturalne otoczenie

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Baka

k.baka@3domi.pl
tel. 578 360 890

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

13 + 2 =