Apartamenty w Torre de la Horadada

Apartamenty w Torre de la Horadada 01Apartamenty w Torre de la Horadada 03Apartamenty w Torre de la Horadada 02Apartamenty w Torre de la Horadada 04

Apartamenty typu duplex (dwukondygnacyjne) z 3 lub 4 sypialniami zlokalizowane tylko 30(!) metrów od plaży w miejscowości Torre de la Horadada. Każdy apartament posiada solarium (taras na dachu) w sąsiedztwie umiejscowionego także na dachu basenu typu infinity.

W standardzie wykończenia jest umeblowana kuchnia z AGD, oświetlenie wewnętrzne, elektryczne rolety zewnętrzne, dodatkowa kuchnia na solarium i prysznic na solarium.

Torre de la Horadada – niewielkie miasteczko położone w prowincji Alicante na wybrzeżu Costa Blanca. Nazwa miejscowości nawiązuje od wieży strażniczej, która powstała na tych terenach w XVI wieku. Okolice sprzyjają uprawianiu sportów wodnych, szczególnie nurkowaniu. W pobliżu znajdują się pola golfowe. Na miejscu dostępne są supermarkety, restauracje oraz centra medyczne.

Piękne piaszczyste plaże, słońce przez ponad 320 dni w roku, zdrowy mikroklimat dzięki złożom soli. Ciepła pogoda utrzymuje się nawet w miesiącach zimowych

Ceny od 280.000€ netto.

W ofercie pozostały 4 apartamenty.

Atuty
R

Dwukondygnacyjne apartamenty

R

30 metrów do plaży

R

Solarium na dachu

R

Basen infinity na dachu

R

Umeblowana kuchnia z AGD

R

Doskonała lokalizacja

Lokalizacja

Galeria

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Baka

k.baka@3domi.pl
tel. 578 360 890

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

3 + 2 =