Apartamenty w Torrevieja I

Apartamenty w Torrevieja I 01Apartamenty w Torrevieja I 02Apartamenty w Torrevieja I 03Apartamenty w Torrevieja I 04Apartamenty w Torrevieja I 05

Nowy projekt w centrum Torrevieja to budynek o łącznej liczbie 137 mieszkań z 1, 2 i 3 sypialniami rozłożonymi 3 kondygnacjach. Apartamenty na poddaszu dodatkowo posiadają solarium na dachu. W strefie wspólnej znajduje się basen dla mieszkańców, przestronne tereny zielone oraz podziemny garaż.

Wszystkie apartamenty mają wysokiej jakości wykończenia. Dzięki patiom, tarasom, solarium i położeniu, w apartamentach korzystasz przez cały dzień z naturalnego światła. Obiekt otoczony jest ze wszystkich stron przez restauracje i puby. W pobliżu znajduje się promenada i port, a do plaży del Cura – jednej z najlepszych plaż miasta Torrevieja jest tylko 700 metrów.

Torrevieja – miasto na Costa Blanca w prowincji Alicante, w południowo-wschodniej Hiszpanii. Leży około 40 kilometrów na południe od miasta Alicante. Torrevieja była wsią rybacką położoną nad morzem, w okolicy znajdowały się dwie duże kopalnie soli, dzięki którym zyskała zdrowy mikroklimat.

Obecnie miasto znane jest bardziej jako miejscowość turystyczna. Zdrowy mikroklimat zapewniony jest przez złoża soli. Plaże są dobrej jakości. Uzyskują każdego sezonu niebieską flagę. Torrevieja słynie z bardzo ciepłego klimatu, różniącego się nawet od klimatu w Alicante. Średnia słonecznych dni w roku to 335. W okresie zimowym temperatura dochodzi do nawet 24 stopni w dzień.

Ceny za apartamenty 2-pokojowe zaczynają się od 99.999€ netto (obecnie najtańszy z apartamentów jest w cenie 95.000€)

Apartamenty w standardowej cenie wyposażone są obecnie w:

  • komplet AGD,
  • meble,
  • komplet oświetlenia,
  • ogrzewanie podłogowe w łazience.
Atuty
R

Solarium na dachu

R

Basen dla mieszkańców

R

Przestronne tereny zielone

R

Podziemny garaż

R

Wysoka jakość wykończenia

R

Tarasy oraz patia

R

700 metrów od plaży del Cura

R

Znakomita lokalizacja

Lokalizacja

Galeria

Materiał filmowy

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Baka

k.baka@3domi.pl
tel. 578 360 890

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

10 + 9 =