Villa Książąt Pomorskich

Willa Książąt Pomorskich 01Willa Książąt Pomorskich 02Willa Książąt Pomorskich 03Willa Książąt Pomorskich 04Willa Książąt Pomorskich 05Willa Książąt Pomorskich 06Willa Książąt Pomorskich 07Willa Książąt Pomorskich 08Willa Książąt Pomorskich 09Willa Książąt Pomorskich 10Willa Książąt Pomorskich 11Willa Książąt Pomorskich 12Willa Książąt Pomorskich 13

Villa Książąt Pomorskich w Międzyzdrojach to kameralne miejsce dla osób ceniących luksus, prywatność i jakość wypoczynku.

Nowe, wizytowe miejsce w samym centrum nadmorskiego kurortu Międzyzdroje z luksusowymi apartamentami z widokiem na morze. Od piaszczystej plaży i widokowego molo, apartamenty oddziela już tylko przepiękny Park Zdrojowy i spacerowy deptak.

Luksus i komfort

Apartamenty wyróżnia funkcjonalny przestronny układ specjalnie zaprojektowany, aby w najwyższym stopniu uprzyjemnić pobyt wypoczywających. Stylowe wnętrza, komfort i luksus osiągnąć możemy w jednym z 3 wariantów wykończenia wnętrz pod klucz.

Zrelaksuj się w strefie Wellness

Dla komfortu wypoczywających stworzono strefę Wellness gdzie w kameralnym klimacie można zadbać o dobry stan równowagi umysłu i ciała. Zbawiennemu działaniu gorącego, wilgotnego i przepełnionego różnymi aromatami powietrza zaznamy w saunie fińskiej oraz łaźni parowej. O odprężający masaż ciała biczami wodnym zadba jacuzzi, a pełny oddech i relaksacyjny stan osiągniemy w wypoczywalni z infuzją mgły solnej z widokiem na efektownie podświetloną ścianę z soli himalajskiej.

U nas nie ma miejsca na kompromisy – to miejsce stworzone dla Ciebie.

 

Atuty

R

39 komfortowych apartamentów w luksusowej willi

R

Bezpośrednie otoczenie Parku Zdrojowego im. Fryderyka Chopina

R

Eleganckie, stylowe wnętrza

R

Strefa wypoczynku Wellness z jacuzzi, sauną fińską, ścianą z soli himalajskiej, łaźnią parową

R

Recepcja

R

Całodobowy monitoring

R

Cichobieżna winda

R

Rowerowania

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Baka

k.baka@3domi.pl
tel. 578 360 890

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

12 + 10 =