Ville w Moraira

Ville w Moraira 01Ville w Moraira 05Ville w Moraira 06Ville w Moraira 02Ville w Moraira 10Ville w Moraira 08Ville w Moraira 04Ville w Moraira 03Ville w Moraira 09Ville w Moraira 07

Nowe luksusowe ville z pięknym widokiem na morze i miejscowość Moraira, bardzo dobrze zlokalizowane w cichym sąsiedztwie, tylko 2,5 km od plaż i centrum.

Ta piękna i nowoczesna Villa posiada na parterze sypialnię połączoną z łazienką, toaletę dla gości i przestrzenny salon, który prowadzi do 27 metrowego zadaszonego tarasu połączonego bezpośrednio z basenem i kolejnym 77-metrowym tarasem.

Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro gdzie znajdują się 3 podwójne sypialnie, każda z własną łazienką i dwa otwarte tarasy, każdy o powierzchni 22 m².

W podpiwniczeniu znajduje się duży, 44-metrowy garaż, a na zewnątrz zlokalizowano miejsca parkingowe i przestrzeń pozwalającą zaparkować kilka pojazdów. Oświetlenie LED, aerotermiczny system ogrzewania ciepłej wody i ogrzewania podłogowego, klimatyzacja w duktach (zimno i ciepło), panele solarne, szafy wnękowe, elektryczne rolety, wewnętrzny alarm, preinstalacja zewnętrznego alarmu i kamer. Prostokątny przepływowy basen o wymiarach 12 x 4,5 metra, strefa grilla o powierzchni 22 m², pralnia, całkowicie wykończony ogród. Automatyczna brama. Klasa energetyczna A. Orientacja południowa.

Cena: od 1.100.000€ netto

Atuty
R

Widok na morze

R

Cicha i spokojna okolica

R

Aerotermiczny system ogrzewania ciepłej wody i ogrzewania podłogowego

R

Klimatyzacja

R

Panele solarne

R

Wewnętrzny alarm

R

Preinstalacja zewnętrznego systemu alarmu i kamer

R

Basen

R

Oświetlenie LED

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Baka

k.baka@3domi.pl
tel. 578 360 890

Wyślij wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

6 + 10 =